Subotički kik bokseri osvojili šest medalja na Prvenstvu Vojvodine

kik boks
SUBOTICA – Kik Boks Klub „Top Fighter“ učestvovao je na Prvenstvu Vojvodine za sve uzraste, u disciplini low kick, koje je održano u nedelju 06. novembra u Novom Sadu uz učešće 130 takmičara iz 20 klubova.

Na ovom Prvenstvu Vojvodine takmičari Kik boks kluba Top Fighter osvojili su 6 medalja. Stefan Repčen u uzrastu pionira, kategorija do 40 kg osvojio je srebrnu medalju. Dok su među starijim juniorima Nikola Kolar u kategoriji do 67 kg i Milan Bogavac u kategoriji do 71 kg, osvojili bronzane medalje. U seniorskoj konkurenciji Đorđe Golić je u kategoriji preko 91 kg osvojio bronzanu medalju. Prvaci Vojvodine među starijim juniorima postali su Milica Despotović u kategoriji do 52 kg i Nikola Lončar u kategoriji do 81 kg.