Subotica: Takmičari KBK Top Fighter osvojili četiri medalje na Prvenstvu Srbije

KBK Top Fighter
SUBOTICA – Prvenstvo Srbije u kik boksu održano je proteklog vikenda u Rumi uz učešće 58 klubova sa oko 200 takmičara.

Takmičari subotičkog Kik Boks Kluba „Top Fighter“ u disciplini low kick osvojili su četiri medalje od kojih jednu zlatnu i tri srebrne.

Aleksandar Tot (do 45 kg) je u polufinalu pobedio takmičara iz Vranja, da bi u finalu izgubio od iskusnijeg borca iz Zrenjanina i tako osvojio srebrnu medalju. Milica Despotović (do 52) je u finalu imala neizvesan meč, da bi na samom kraju meča takmičarka iz Rume preokrenula meč i pobedila tesno 2:1, te se morala zadovoljiti srebrnom medaljom. Bojan Prćić (+91kg) je osvojio srebrnu medalju pošto je u finalu na poene izgubio od takmičara iz Temerina. Nikola Lončar ( do 75 kg) je osvojio zlatnu medalju pošto mu je u finalu borac iz Novog Sada predao meč.

Na dosadašnja četri državna prvenstva KBK Top Fighter je ukupno osvojio 11 medalja. Najviše se istakao Nikola Lončar koji je nakon osvojena 4 zlata dobio poziv za reprezentaciju Srbiju za nastup na evropskom prvenstvu koje će se održati u Turskoj krajem avgusta meseca.