Subotica: Neuspela generalna proba FK Spartak pred nastavak prvenstva

fk spartak - su
SUBOTICA – Fudbaleri Spartaka na Gradskom stadionu u Subotici odigrali su poslednji pripremni meč pred nastavak prvenstva u Super ligi Srbije.

U utakmici koja je trebala da posluži kao generalna proba poraženi su od drugoligaške ekipe Inđije sa 2:0.

Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri u kojem je Spartak imao više prilika. U nastavku utakmice gosti su bili konkretniji, poveli su u 58. minutu golom Slaviše Stojanovića. Pokušali su subotičani da poravnaju rezultat, međutim izostala je završnica. U samom finišu utakmice gosti su preko Uroša Kojića stigli do novog gola pa je utakmica završena rezultatom 0:2.

Super liga Srbije nastavlja se sledeće nedelje kada fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u ponedeljak 12. februara igraju protiv Napretka u Kruševcu.

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Stanojev, Martinović, Bogićević, Prijović, Babić, Lukić, Tomović, Todoroski, Bijelović, Mudrinski.