Subotica: Dve medalje takmičara KBK Top Fighter na Prvenstvu Srbije

SUBOTICA – Prvenstvo Srbije u kik boksu za juniore i seniore u k1 disciplini održano je u Vrnjačkoj Banji, prtoteklog vikenda 22. i 23. aprila uz učešće skoro 200 takmičara iz 51 kluba. Prvenstvo je bilo izbornog karaktera za sastav juniorske i seniorske reprezentacije.

Na ovom Prvenstvu nastupila su i dva takmičara subotičkog Kik boks kluba „Top Fighter“ koji su osvojili medalje. U starijim juniorkama Milica Despotović je u kategoriji do 52 kg osvojila bronzanu medalju, a među starijim juniorima Nikola Lončar je u kategoriji do 75 kg osvojio zlatnu medalju.

Meč Milice Despotović je bio finale pre finala, tesno je izgubila 2:1 u jednom uzbudljivom i neizvesnom meču od takmičarke iz Rume koja je i postala prvak. Nikola Lončar je nakon dve pobede od 3:0 osvajanjem prvog mesta izborio ulazak u sastav juniorske reprezentacije i nastup na predstojećim međunarodnim takmičenjima.