Subotica: Fudbalerke Spartaka poražene od Fevrencvaroša u generalnoj probi

Spartak - Ferencvaros
SUBOTICA – Fudbalerke Spartaka su imale izuzetno jaku kontrolnu utakmicu pred nastavak prvenstva.

U Bačkoj Topoli su odigrale meč sa ekipom Ferencvaroša u kojem su poražene sa 2:1 a interesantno je da su sva tri gola postignuta u poslednjih 15 minuta.

Subotičanke su dobro otvorile utakmicu, uz dobar tempo igre na terenu se vodila ravnopravna borba. Ipak mreže su ostale netaknute u prvih 45. minuta. U nastavku susreta prve su do prednosti došle igračice Ferencvaroša i to u 75. minutu preko Viktorije Sabo. Samo tri minute je trebalo da Spartak poravna rezultat. Izjednačujući gol postigla je iskusna Violeta Slović. Sedam minuta pre kraja susreta Ferencvaroš je došao do pobede golom Evelin Fenjveši.