Stonoteniseri iz Nikolinaca najuspešniji na 18. Svetosavskom turniru u Novom Sadu

NIKOLINCI – Mladi stonoteniseri STK kluba „Rapid“ Nikolinci učestvovali su minulog vikenda na 18. Svetosavskom turniru u stonom tenisu, koji je održan u hali SPENS, u Novom Sadu.

Svetosavski turnir u Novom Sadu, održao se u pojedinačnoj konkurenciji za sve kategorije. Na ovom prestižnom takmičenju učestvovalo je 260 takmičara iz cele Srbije.

Mladi takmičari stonoteniserskog kluba „Rapid“ Nikolinci, po broju osvojenih medalja, bili su najušpesniji.

Teodora Miul, osvojila je dve zlatne medalje u kategoriji mlađe kadetkinje i kadetkinje i time pokazala da je trenutno najbolja stonoteniserka u ovim kategorijama u Srbiji.

Vanesa Boncokat, u kategoriji kadetkinja, osvojila je treće mesto i bronzanu medalju.

U kategoriji mini kadetkinja, Emili Miul, osvojila je drugo mesto i srebrnu medalju. Mihalj Dalja, u kategoriji mini kadeta, osvojio je treće mesto i bronzanu medalju.

Takođe, odličnu igru na ovom takmičenju pokazali su i Aleks Turkonje u kategoriji mini kadeta i Sara Trifon u kategoriji mini kadetkinja, plasmanom od 5 do 8 mesta.