Rukometaši Apatina poraženi u Inđiji

Rk-Apatin

APATIN – Iako su na poluvremenu imali gol prednosti (14:15), apatinski rukometaši su na gostovanju u Inđiji poraženi rezultatom 31:28.

Apatinci su na ovo gostovanje otišli sa svega deset igrača, pa je trenerski duo Đukić – Mihić imao skraćenu rotaciju, što se na kraju odrazilo i na rezultat. Momci su se dobro držali sve do pedesetog minuta, kada ih je stigao umor a domaći tim je u poslednjih pet minuta utakmice to uspeo da iskoristi i osvoji bodove.

Igrač utakmice je Aleksandar Pilipović koji je za apatinske plavo-bele postigao trinaest golova, Milojević je dao šest a Mandić četiri.

Nakon petnest odigranih kola Rukometni klub „Apatin“ je petoplasirani tim Super B lige sa 17 osvojenih bodova koliko ima i četvrtoplasirani „Ub“. U ovom rangu takmičenja sledi vikend pauze, a u narednom kolu koje se igra 26. i 27. marta Apatinci će ugostiti „Sivac“.