Ovom Leverkuzenu niko ništa: Bajer izbegao poraz u 96. minutu, spasio ih Hrvat protiv Milionera iz Dortmunda!

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda i Bajer Leverkuzena remizirali su u meču 30. kola Bundeslige sa 1:1, iako su Milioneri imali pobedu u svojim rukama, čime bi naneli Bajeru prvi poraz u sezoni, ali… Fortuna je još jednom stala uz farmaceute.

Ovaj meč nije imao rezultatski značaj za Bajer, pošto su momci iz Leverkuzena već postali šampioni Nemačke, te sada samo „odrađuju“ utakmice do kraja sezone, ali svakako igraju za prestiž, jer i dalje ne znaju za poraz u ovoj sezoni!

Borusija je bila na dobrom putu da im nanese prvi, pošto je Nikolas Fulkrug postigao gol u 81. minutu za vođstvo od 1:0. Meč je potom otišao u duboku nadoknadu, međutim, tu se desilo i novo iznenađenje.