Novi Pazar ponovo ispustio pobedu u nadoknadi vremena!

Čukarički do boda stigao u poslednjim sekundama utakmice

Fudbaleri Čukaričkog i Novog Pazara igrali 1:1 u poslednjoj utakmici 17. kola Superlige Srbije.

Kao i pre četiri dana u zaostaloj utakmici drugog kola, klub sa jugozapada Srbije je ponovo protiv Čukaričkog ispustio pobedu.

Pazar je vodio od 37. minuta pogotkom Čečarića, a bod domaćinu u četvrtom minutu nadoknade doneo je Čolović iz penala.

Dugo je trajala provera da li je bio penal kada je Pavišić igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Na kraju, dosuđen je jedanaesterac uz nevericu gostiju.

Čukarički je čak imao priliku i da pobedi, ali Ergelaš nije iskoristio odličnu šansu u kojoj se našao.

Trener domaće ekipe Saša Ilić rekao je za TV Arena sport da njegova ekipa nije ušla u utakmicu kako je trebalo.

– Nismo ušli u utakmicu kako je trebalo. Posle smo jurili rezultat protiv izuzetno disciplinovane ekipe, to je teško. Čestitam ekipi Pazara na fer i korektnoj borbi – rekao je Saša Ilić.