Mesi nije sa ove planete! Dva fenomenalna gola sjajnog Argentinca

Pet pogodaka u tri utakmice za „La Pulgu“

Inter Majami je novi klub po dolasku Lionela Mesija. U to nema sumnje. Tri meča i isto toliko pobeda uz čak pet pogodaka najboljeg fudbalera današnjice.

U noći između srede i četvrtka Orlando Siti je poražen rezultatom 3:1 u šesanestini finala Ligaškog kupa, takmičenja u kojem učestvuju klubovi iz Amerike i Meksika.

Svih 90 minuta na terenu proveo je omaleni Argentinac, a već u sedmom minutu je sebe nagradio prvim golom nakon pasa Roberta Tejlora.

Orlando je preko Cezara Arauha izjednačio. , međutim novo vođstvo Interu doneo je Hosef Martinez sa penala.

Konačan rezultat u 72. minutu postavio je Mesi i to još jednim volej udarcem, ovog puta posle dodavanja Martineza.

Verovatno očekivane brojke za Lea čija karijera još neko vreme neće biti u padu.