Mančester junajted „dao fore“ 2 gola, pa okrenuo protiv Foresta, Arsenal kiksnuo u derbiju Londona

Interesantno i dosta efikasno podne u Premijer ligi

Nastavljena je Premijer liga, dosta velik broj utakmica trećeg kola je odigran, a viđen je i dosta velik broj golova na pet utakmica koliko je odigrano ovog podneva, uz Totenhem koji je još ranije završio. Zanimljivo je bilo u Mančesteru, ali i Londonu.

Mančester junajted je imao košmaran početak utakmice na svom stadionu, za samo četiri minuta je primio dva gola, ali je preko Eriksena uspeo da smanji prednost u 17. minutu, da bi svoju igru zaigrali tek u drugom poluvremenu.

Junajted je nošen Eriksenom i Brunom uspeo da okrene i slavi u veoma teškoj utakmici.

Arsenal je imao sličnu sudbinu, ali nije imao isti kraj. Topdžije su imale dobar start sezone, zabeležili su dve pobede na startu sezone, ali su potom kiksnuli protiv Fulama.

Fulam je poveo već u prvom minutu utakmice, Andreas Pereira je postigao gol, a Arsenal je preokrenuo za tri minuta u drugom poluvremenu. Saka je uspeo da pogodi iz penala, dok je Enketija potom u 73. minutu pogodio za 2:1.

Basi je potom dobio i crveni karton u Fulamu, već su mnogi videli trijumf Arsenala, međutim, nije tako mislio ni Palinja koji je doneo izjednačenje u 87. minutu.