Mali Iđoš: Ubedljiva pobeda “Jadrana” i novi poraz “Njegoša”

lopta-fudbaler
MALI IĐOŠ – Šesto kolo Područne fudbalske lige “Subotica” bilo je šarenoliko za klubove iz opštine Mali Iđoš.

“Jadran” iz Feketića ostvario je dominantnu pobedu protiv ekipe “AFK” iz Ade rezultatom 6:0. Domaća ekipa ni u jednom trenutku nije dovela u pitanje ishod meča, te su sva tri boda ostala u Feketiću.

Sa druge strane, “Njegoš” iz Lovćenca nastavio je sa nizanjem poraza. Treći po redu došao je na gostovanju ekipi “Proletera” iz Ravnog sela – 4:1 (3:0). Manjak koncentracije i organizovanosti na terenu ali i van njega doveli su do toga da “Njegoš” za osam minuta primi čak tri pogotka (30; 33; i 38. minut). Pogodak iz penala u drugom poluvremenu samo je ublažio novi težak poraz.

“Jadran” je na tabeli na 8. poziciji sa devet bodova, dok je “Njegoš” na poziciji 13. sa ostvarenih šest bodova.