Mali Iđoš: Derbi pripao fudbalerima “Jadrana”

lopta
MALI IĐOŠ – Derbi poslednjeg, 30. kola, Područne fudbalske lige „Subotica“,  u kom su se sastali FK „Jadran“ iz Feketića i FK „Njegoš“ iz Lovćenca, pripao je „Jadranu“ rezultatom 2:1 (1:1).

Brojne propuštene prilike na obe strane učinile su igru zanimljivom, a do prvog gola čekalo se svega 9 minuta, kada je „Jadran“ poveo pogotkom Balaća. „Njegoš“ je do kraja poluvremena uspeo da izjednači pogotkom Perazića u 44. minutu. Drugo poluvreme nastavljeno je u istom ritmu a do pogotka se čekalo sve do 76. minuta, kada je Stanišić iskusnom igrom uspeo da se izbori sa odbrambenim igračima „Njegoša“ i matira golmana za konačnih 2:1.

„Jadran“ je sezonu završio na osmoj poziciji sa 38 bodova, dok je „Njegoš“ završio sezonu na desetoj poziciji sa ostvarena 33 boda.

Sledi letnja pauza uz pripreme za sezonu 2023/24. Ostaje nam želja i verovanje da će obe ekipe podići nivo igre i zalaganja, čime će pokazati sve svoje kvalitete koje neosporno poseduju.