Fudbaleri kovinskog Radničkog pobedili ekipu Sloge sa 3:1

KOVIN – U drugom kolu prolećnog dela Južnobanatske fudbalske lige odigranom u Kovinu fudbaleri kovinskog Radničkog pobedili su ekipu „Sloga BNS“ rezultatom 3:1.

Crno-beli u ovom meču bili su oslabljeni, jer su igrali bez nekoliko važnih igrača. Domaćin je startovao u nešto laganijem ritmu od očekivanog, ali uspeva golom Pavića da povede ekipu u vođstvo. Do kraja prvog poluvremena gost izjednačava, ali kapiten Radničkog, Dušan Deliblaćanin, pravi razliku za 2:1 i tim rezultatom završava se prvi deo utakmice.

U drugom poluvremenu kovinski tim pokazuje bolju i agresivniju igru. Prelep i snažan udarac Deliblaćanina sa 20 metara, lopta pogađa prečku i odbija se od leđa golmana Sloge i ulazi u gol. Radnički slavi sa 3:1 i ostavlja tri boda kod kuće.

U narednom kolu crni-beli gostovaće Hajdučici.