Barselona u ludoj utakmici „potpila“ „Žutu podmornicu“

Fudbaleri Barselone pobedili su danas kao gosti Viljareal rezultatom 4:3 u meču trećeg kola La Lige u kojem su vodili 2:0, pa bili u minusu, ali su na kraju stigli do tri boda.

Barselona je posle samo 15. minuta igre vodila 2:0. Prvo je u 12. minutu posle centaršuta Jamala, Gavi udarcem glavom poslao loptu u donji desni ugao gola.

Već u 15. minutu Frenki de Jong duplirao je prednost gostiju. Usledio je veliki preokret domaćina. Posle kornera u 26. minutu, Fojt je smannjio na 1:2.

Serlot je u 40. minutu poravnao na 2:2, a Baena prelepim golom u 50. doneo potpuni preokret.

Rezervista Feran Tores je u 68. minutu izjednačio, a pobedu gostima doneo je Robert Levandovski golom u 72. minutu.

Barselona sad ima sedam od mogućih devet bodova i nalazi se na trećem mestu, dok je Viljareal ostao 13. sa tri boda.