Bačka poražena u Dobanovcima

BAČKA PALANKA – Fudbaleri Bačke odigrali su i svoju treću utakmicu na ovim pripremama i doživeli minimalni poraz rezultatom 1-0, a jedini gol pao je u 67. minutu susreta.

Utakmica nije bila lepa za oko, ali je zato bila borbena sa dosta duela, agresivnosti i zalaganja svih igrača sa veoma malo pravih šansi za postizanje pogodaka. Obe ekipe stajale su taktički disciplinovano na terenu, te je ova utakmica ličila na pravu prvenstvenu utakmicu za bodove. Na kraju Budućnost – Bačka 1-0.

Ekipa Bačke nastupila je u sledećem sastavu: Mićanović, Mandić, Ilić, Petrić, Košanin, Jelić, Milenković, Karišić, Šarac, Todorović, Bogdanović Vu.

U drugih 45. minuta igrali su još: Toroman, Mažić, Vještica, Radović, Vukmanović, Samuel, Levićanin, Bogdanović Ve, Luković, Marković, Stojsavljević.