Vojvodina i dalje bez pobede u gostima: Mladost ostala neporažena protiv Novosađana

lopta-fudbal
Novosađani su tako nastavili niz u Superligi bez pobede u gostima

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Vojvodine odigrali su bez pobednika rezultatom 2:2 (2:2) u utakmici petog kola Superlige Srbije.

Golove za domaću ekipu postigao je Jakuba Silu u 7. i 42. minutu, dok je Marko Tomić postigao autogol u 10. minutu. Jedini gol za Vojvodinu dao je Andrija Radulović u 37. minutu.

U narednom kolu fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu Spartaka iz Subotice, dok će Vojvodina u Novom Sadu ugostiti fudbalere kragujevačkog Radničkog.

Novosađani su tako nastavili niz u Superligi bez pobede u gostima, i nalaze se na 11. mestu sa pet osvojenih bodova.

Sa druge strane, Mladost je ovim remijem, bar na kratko, izbila na čletvrto mesto na tabeli sa osam bodova.