,

Subotica: Vaterpolisti Spartaka nastavili sa pobedama

vaterpolisti - spartak
SUBOTICA – U sedmom kolu Prve „B“ lige vaterpolisti Spartaka su kao gosti savladali ekipu Vračara u Beogradu sa 13:9 (5:3, 2:3, 2:3, 4:0) i tako stigli do pete pobede u pet odigranih utakmica.

spartak je dobro otvorio utakmicu te sa dva gola poveo u prvoj četvrtini. Uzvratili su domaćini polako smanjivali razliku da bi na kraju treće četvrtine rezultat bio poravnat, 9:9. Spartak je nametnuo visok ritam u poslednjoj četrvtini koji domaćini nisu mogli da isprate. Postigli su četiri gola u poslednjih osam minuta a da nisu primili ni jedan.

Vračar: Ilić, Rodić, Mutavdžić 1, Odalović, Popović 1, Perić 1, Mojić 1, Koprivica 1, Đokić, Gmitrić, Isajlović 3, Svilanović,Stevančević, Bojanović 1. Trener: Jovanović.

Spartak: Ćalasan, Varkulja, Bulatović, Ivković 2, Šormaz 3, Ugarković 2, Jarić 2, Lugonja, Stojanović 3, Ivković, Todić. Trener: Tetić