,

Subotica: Futsaleri Spartaka i Ekonomista podelili bodove

Futsaleri Spartaka
SUBOTICA – Futsaleri Spartaka odigrali su u Subotici pred svojom publikom utakmicu bez pobednika protiv Ekonomista u okviru 12. kola Druge futsal lige Srbije.

Subotičani su bili bliži pobedi jer su čak četiri puta vodili, međutim gosti su svaki put odgovorili i na kraju je meč završen sa 4:4.

Subotičani su poveli u 3. minutu golom Luke Silija. Dva minuta kasnije Tomić Đorđe donosi poravnanje na 1:1. Do kraja poluvremena Sili svojim drugim golom donosi novu prednost za Spartak GP.

Ekonomist je preko Tomić Đorđa početkom drugog poluvremena uspeo još jednom da poravna rezultat. Preuzeli su domaći inicijativu, da bi Čičić u 30. minutu doneo novu prednost. Kao po pravilu čim Spartak povede sledi odgovor protivnika, pa su tako futsaleri Ekonomista u 35. minutu po treći put izjednačili ovaj put preko Glavonjića. Spartak GP je u poslednjoj minuti auto golom Dodića došao i četvrti put u vodstvo. Međutim ni to im nij ebilo dovoljno za pobedu, u samom finišu utakmice Jovović Vladimir donosi konačnih 4:4.