Subotica: Fudbaleri Radničkog iz Bajmoka pobedili Solunac

fk radnički-subotica
SUBOTICA – Fudbaleri Radničkog iz Bajmoka i Solunca iz Karađorđeva odigrali su prijateljsku pripremnu utakmicu u Bajmoku u kojem su slavili domaćini sa 2:1.

U prvom poluvremenu obe ekipe su propustile nekoliko prilika, da bi u nastavku meča publika videla tri gola. Domaćini su diktirali tempo igre, prvu priliku imao je Milić kada se našao sam ispred protivničkog golmana. Radnički je do prednosti došao u 60. minutu, Zdravko Maravić je loptu prosledio do Šimića koji je šalje u mrežu za 1:0. Mogli su domaćini ubrzo da dupliraju vodstvo, međutim lopta je nakon šuta Milića pogodila stativu. Solunac je poravnao u 70. minutu golom Kolundžića. Domaćini su pet minuta pre isteka regularnog dela golom Mladena Petrovića došli do pobede od 2:1