Subotica: Dve medalje Minje Kopunović

minja kopunović
SUBOTICA – Proteklog vikenda, 08 i 09. jula, u Novom Pazaru je održano Prvenstvo Srbije u atletici za mlađe juniore na kojem je nastupilo preko 250 atletičara iz 40 klubova.

Uspešan nastup zabedležili su i atletičari Spartaka. Istakla se Minja Kopunović, koja je svojim rezultatima pokazala da je u izvanrednoj formi. Prvog dana takmičenja u disciplini 400 m postala je vicešampionka Srbije sa rezultatom od 57,62 s. Narednog dana osvojila je bronzanu medalju u trci na 200 m sa vremenom 25,17 s.

U istim disciplinama subotički klub predstavljala je i Višnja Vilov, koja je trku na 400 m završila na osmoj poziciji sa 1:01,23 ,dok je trku na 200 m istrčala za 26,69 s što predstavlja njen novi lični rekord i tim rezultatom zauzela je 15. mesto. Trener navedenih atletičarki je Bela Evetović.