Subotica: Dve medalje Kik boks kluba Top Fighter na Prvenstvu Srbije

kik boks-subotica
SUBOTICA – Na Prvenstvu Srbije održanom u Kraljevu u kik boksu, u disciplini ful kontakt učestvovalo je oko 130 takmičara, u uzrastima kadeta, juniora i seniora. Subotički kik boks klub „Top Fighter“ predstavljala su tri takmičara.

Među starijim juniorima Milan Bogavac u kategoriji do 71 kg u četvrtfinalu je izgubio na poene od borca iz Novog Sada. Milica Despotović (do 52 kg) je finalni susret završila nerešeno da bi preglasavanjem sudija izgubila 2:1 od takmičarke iz Temerina i time osvojila srebrnu medalju. Nikola Lončar (do 75 kg) je u roku od sat vremena savladao dvojicu boraca i zasluženo osvojio zlatnu medalju.

Trener Alen Heralić zadovoljan je učinkom svojih takmičara. Mečevi su im poslužili za proveru forme i da se kroz trenažni proces pokušaj u ispraviti nedostaci kako bi  se što kvalitetnije pripremili za ovosezonsko poslednje državno prvenstvo u disciplini lou kik, koje će se održati za dve nedelje.