Subotica: Četiri medalje rvače Spartaka na Prvenstvu Srbije

rvanje-spartak
SUBOTICA – Seniorsko Prvenstvo države u rvanju grčko-rimskim stilom održano je u Novom Sadu, gde se u deset težinskih kategorija, okupilo 174 rvača iz 26 klubova.

Najbolji su bili rvači iz Proletera koji su ukupno osvojili 159 bodova, sledi Partizan (Beograd) sa 94 i Senta sa 90 bodova. Rvački klub Spartak imao je sedam takmičara koji su osvojili 4 medalje i time osvojili 57 bodova.

Najuspešniji su bili mladi Uroš Krstin koji je u kategoriji do 87 kg osvojio srebrnu medalju. U finalu je poražen od Andrije Mihajlovića iz Proletera i Dejan Franjković takođe srebrni pošto je  u finalu poražen od Nemanje Pavlovića iz ekipe Novi Sad. Bronzane medalje osvojili su Sabolč Horvat u kategoriji do 97 kg i Janko Ivetić pobedom u kategoriji do 130 kg.