Srbi i Junajted imali očajno veče u LŠ

Kakvi mečevi, strašni mečevi!

Kakve veče je viđeno u Ligi šampiona! Nakon prethodnog, tačnije, onog iz 3. kola, kada je bilo slabo gola, sada je pucalo na sve strane. To se videlo domah od početka, neki klubovi su imali više sreće, neki manje, ali srpski fudbaleri nisu imali baš sreće kada se podvuče crta, takođe, ništa bolje nisu bili ni oni u Junajtedu.

Od srpskih fudbaleri su se na terenima našli Marko Dmitrović i Nemanja Gudelj u Sevilji, koji je branio u Londonu, protiv Arsenala. Ali, nije imao sreće. Nije mogao da odoli protiv „Tobdžija“ koje su sa dva laka gola došli do još jedne rutinske pobede protiv ovog rivala pred svojim navijačima.

Arsenal je obradovao svoje navijače, pošto je u 29. minutu postigao jedan gol preko Trosara, dok je Bukajo Saka u 64. samo duplirao prednost i postavio konačan rezultat.

Druga utakmica na kojoj je bilo srpskih fudbalera jeste ona u Salcburgu, gde je Inter nekako došao do pobede.

Strahinja Pavlović je odigrao čitav meč, dok se može pohvaliti da je dobio i žuti karton u 51. minutu. Međutim, to nije bilo dovoljno njegovoj ekipi, koja je poražena golom Lautara Martineza u 86. minutu iz penala.

Zanimljivo je to da je 11 minuta na terenu proveo i srpski napadač Petar Ratkov, koji je zamenio Roka Šimića.

Kada je reč o utakmici Reala iz Madrida i Brage, tu nije bilo zanimljivosti, iako je moglo.

Portugalska ekipa je imala penal na početku meča, ali, to nisu iskoristili i tada su se urušili.

Brahim Dijaz je postigao gol u 24. minutu, a kasnije su po još jedan postigli Vinisijus Junior i Rodrigo.

U Ajndhovenu je bilo dinamično, PSV i Lens su imali utakmicu koja će u dobroj meri odlučiti ko će proći dalje.

Iako su pre toga u Francuskoj odigrali 1:1, sada su u Holandiji odigrali novu, a samo je Luuk De Joong bio jedini strelac na ovom meču.

Najzanimljiviji meč je zasigurno bio onaj u Danskoj!

Mančester junajted je otišao u goste Kopenhagenu, gde su posle 23 minuta imali predonst od 2:0, kada je Rasmus Hojlund postigao dva gola, međutim, u drugom delu prvog poluvremenu kreću sve neprilike po ovaj klub iz Engleske.

Markus Rašford je dobio crveni karton i otvorio pandorinu kutiju. Danci su potom izjednačili i sa 2:2 ušli u drugo poluvreme!

Opet je Mančester napadao, Junajted je davao sve od sebe da dođe do gola, što im je pošlo za rukom, pošto su dobili penal, siguran je bio Bruno Fernandes, ali, tada kreće novi poto.t

Lerager je poravnao na 3:3 u 83. minutu, a pravi šok je došao nekoliko minuta kasnije.

Barđi je dobio loptu u šesnaestercu i pogodio je za potpunu ludnicu na ovom stadionu!