Srbi doneli pobedu Torinu u poslednjim trenucima: Ilić asistirao, Radonjić pogodio

„Bikovi“ su bili bolji od Đenove

Fudbaleri Torina savladali su Đenovu sa 1:0 u okviru trećeg kola Serije A, dok su centralne figure meča bili srpski fudbaleri Nemanja Radonjić i Ivan Ilić.

Izuzetno teška i zahtevna utakmica pripala je „bikovima“ koji su do pobede došli u 94. minutu i to golom Nemanje Radonjića. Prethodno mu je asistirao zemljak Ilić.

Dvojica srpskih igrača su šansu dobili tek u drugom poluvremenu, ali su se na pravi način odužili treneru Ivanu Juriću.

Radonjić je u 64. minutu zamenio Vlašića, dok je Ilić ušao u igru u 75. minutu umesto Linetija.

Da je Jurić pogodio sa izmenama videlo se u 94. minutu.

Ilić je poslao dugu loptu na levu stranu terena, prihvatio ju je Radonjić, lažnjakom izbacio čuvara iz igre i efektno pogodio gornji desni ugao za veliko slavlje.

Podsećanja radi, svih 90. minuta na golu Torina proveo je još jedan Srbin, Vanja Milinković Savić.

Majstoriju srpskih fudbalera možete pogledati na snimku ispod teksta.