Snimak iz Mančestera: Pogledajte kako su Delije „pokvarile“ minut ćutanja

Doduše, navijač Sitija se prvi oglasio

Prvo kolo Lige šampiona je sada već iza nas i polako se sumiraju utisci onoga što smo gledali tokom prethodna dva dana. Uglavnom su to očekivani rezultati uz nekoliko manjih iznenađenja.

Crvena zvezda je svoj povratak u elitu obeležila utakmicom protiv aktuelnog šampiona Evrope Mančester sitija i može se reći da je ostavljen korektan utisak, i pored toga što je trijumf rivala sigurno mogao da bude i ubedljiviji od 3:1.

Dobar deo šoua ukrali su i navijači Zvezde, koji su se u velikom broju okupili na ulicama engleskog grada i stadiona „Etihad“. Korteo, ludnica kod vodećeg pogotkanovčanice usmerene ka protivničkim navijačima, mnogo je momenata koji će se pamtiti, a sada se pojavio još jedan snimak sa samog početka meča.

Katastrofalni zemljotresi koji su pogodili severni deo Afrike, posebno Maroko, šokirali su ceo svet. Veliki broj žrtava i katastrofalne posledice ostali su iza svega, a kao znak podrške sve evropske utakmice započete su i biće započete minutom ćutanja. Pa ipak, on je donekle „pokvaren“ uoči meča crveno-belih.

Na snimku sa dela tribine na kom su bili gostujući navijači čuje se da je neko iz obližnjih sektora i navijača Građana dobacio „Are you scared“.

Vrlo jednostavno je stigao i odgovor od pristalica crveno-belih. Neko je uzviknuo „F*ck you“ posle čega je usledio žamor, pa se minut ćutanja ipak pretvorio u aplauz.