Piksi tužnim pogledom opisao stanje čitave zemlje posle primljenog gola od Švajcarske

Čitava nacija ovako gleda…

Fudbalska reprezentacija Srbije igra protiv Švajcarske najbitniji meč grupne faze Svetskog prvenstva, gde situacija nije nimalo dobra po naš tim, što se najbolje vidi i po našem selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju.

Švajcarska je povela u 20. minutu preko Đerdana Šaćirija, potom je ubrzo izjednačio Aleksandar Mitrović, da bi i Dušan Vlahović postigao gol za 2:1.

Slavlje i radost naše ekipe nisu dugo trajali, pošto je u nadoknadi prvog poluvremena izjednačio Bril Embolo, da bbi kamera posle toga zabeležila i jedan veoma ozbiljan, ali i tužan kadar u kom je naš selektor Dragan Stojković Piksi.

Piksi je seo u svoju stolicu i sa ogromnom tugom i nevericom je gledao ka terenu, vidno nezadovoljan pogotkom koji je njegova selekcija primila.

Tu sliku možete pogledati na početku teksta.