Omladinci Radničkog savladali gosta iz Rume rezultatom 12:2

KOVIN – Omladinci Radničkog slavili su danas na svom terenu u meču protiv ekipe 1.Maj iz Rume izvanrednim rezultatom 12:2. Nakon ovog trijumfa crno-beli su završili jesenji deo prvenstva na drugom mestu.

Izabranici Milana Todorovića pružili su sjajnu igru u poslednjem kolu Druge omladinske lige Vojvodine, a najveći broj pogodaka ostvarili su Nikola Đorđević (5) i Nenad Ćeha (4).

Prvo poluvreme završeno je sa 1:0, golom Đorđevića, dok su u drugom delu crno-beli pokazali veću snagu, dominaciju, ambiciju i dali ukupno 11 golova. Nasrnuli su Kovinci na protivnički gol, a posle Đorđevića, u strelce se upisao i Dušan Kaloper u 49. minutu.

Ćeha je iskoristio obe šanse u 54. i 56. minutu i povećao razliku na 4:0. Gostujuća ekipa postigla je samo 2 pogotka, dok je domaćin nastavio da niže golove kao na traci. Razigrao se veoma Đorđević u 63. i 64. minutu i poneo titulu trostrukog strelca, a posle 3. minutapridružio mu se i Ćeha.

Takmičili su se Đorđević i Ćeha ko će dati više golova, pa opet Đorđević poveća razliku u 74. a posle 5 minuta konačno Radnički dobija još jednog strelca – Marka Sekulića. Na domaćem terenu briljirao je Ćeha koji je ponovo dao gol u 82. minutu, ali nezaustavljiv Đorđević ostvaruje svoj peti pogodak u 85. minutu. Nakon izmene, u igru je ušao i Branimir Đan koji je imao svoj momenat u 87. minutu, te uvećao rezultat na 12:2.

Vicešampioni u ovoj polusezoni danas su postigli najveći broj golova i sada odlaze na zasluženi odmor.