Odlično veče Nikole Jovića: Srbin ponovo pokazao talenat, Golden Stejt slavio na Floridi (VIDEO)

Košarkaši Majami Hita poraženi su na svom parketu od Golden Stejt Voriorsa 92:113, a novu partiju vrednu pomena upisao je Nikola Jović. Srpski reprezentativac je meč započeo kao starter i zabeležio je 11 poena, šest skokova i četiri asistencije za 31 minut.

U odsustvu svojih ključnih igrača, trener Hita Erik Spolstra pružio je priliku mladim snagama i iskusnim rezervistima kao što su Peti Mils, Teri Rozir…

Golden Stejt je utakmicu prelomio u trećoj četvrtini, u poslednju deonicu su ušli sa deset poena prednosti (85:75), te su do kraja utakmice kontrolisali situaciju na parketu.

Golden Stejt je na kraju i odmorio startere i priveo meč kraju sa rezervnim igračima. Ekipa je na kraju slavila rezultatom 113:92. Najefikasniji u redovima pobednika bio je Tompson sa 28 poena, a Kaminga je dodao 18. Na drugoj strani je Adebajo ubacio 24 poena, Hajsmit i Rozir po 15, Haskez a Nikola Jović 11.