Na „Rajku“ muk! Pavkovu nehotice razbijena glava! (VIDEO)

Maler za napadača Zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde malim gradskim derbijem protiv Čukaričkog nastavljaju borbu za odbranu trona.

Prvi meč u prolećnom delu sezone crveno-beli igraju na stadionu „Rajko Mitić“, gde pred više od 18 hiljada navijača posle prvog poluvremena vode 1:0.

Strelac gola bio je Pavkov u 16. minutu, ali je sreća visokog napadača bila kratkog daha. Samo dva minuta pošto je zatresao mrežu „brđana“, miljenik „delija“ je morao da napusti teren zbog povrede.

/

Naime, posle kornera Čukaričkog sa desne strane, Pavkov se sudario glavama sa Endijaeom, posle čega je Zvezdin napadač krvave glave ostao da leži na travi.

Pošto mu se nekoliko minuta ukazivala pomoć, Pavkov je s peškirom na glavi otišao direktno u svlačionicu.