Mitrović i Milinković-Savić slavili protiv Mesija i Suareza: Al Hilal bolji od Intera iz Majamija

Prijateljski meč, onaj koji se dugo čekao

Fudbaleri Al Hilala odigrali su meč prijateljskog sezonskog Rijad kupa sa ekipom Intera iz Majamija i slavili rezultatom 4:3 (3:1).

Prvo poluvreme je donelo veliku prednost i odličan zalog za nastavak utakmice ekipi iz Saudijske Arabije.

Prvi gol je postignut od strane našeg reprezentativca Aleksandra Mitrovića u 10. minutu na asistenciju Sergeja Milinković-Savića.

Drugi gol je pao u 13. minutu od strane Abdula Al.Hamdana, da bi 19 minuta kasnije, u 34. minutu Luis Suarez smanjio rezultat na 2:1.

Konačni rezultat prvog poluvremena postavio je Majkl u 44. minutu.

Drugo poluvreme je donelo izjednačenje, a onda povratak prednosti za tim naših reprezentativaca.

Pre svega je dodeljen penal nakon gledanja VAR snimka Interu.

Udarac sa bele tačke izveo je Lionel Mesi, a već minut kasnije David Ruiz je doneo izjednačenje na asistenciju Lionela Mesija.

Pravi šou je viđen u nastavku, ali nakon što su Suarez, Mesi i Ruiz napustili teren probudio se Malkom i u 88. minutu poslednji zatresao mrežu za konačnu prednost od 4:3.