Međunarodni džudo turnir „Trofej grada Pančeva“

PANČEVO – Međunarodni džudo turnir „Trofej grada Pančeva 2022“ održan je danas u Pančevu. Na turniru je učestvovalo 436 takmičara.

Ekipno, takmičari Džudo kluba „Tamiš“ iz Pančeva zauzeli su šesto mesto u konkurenciji 45 ekipa iz Grčke, Bugarske i Srbije.

Najuspešniji pojedinačno bili su Petar Novaković i Dejan Dolinga koji su osvojili zlatne medalje.

Do finala su stigli i Natalija Novaković, Kristian Lehni i Mihailo Vuković koji su osvojili srebrnu medalju.

Bronzanu medalju osvojili su Dimitrije Rastović, Nađa Stajčić, Aleksa Lehni i Vasilije Stajčić.

Takmičari Džudo kluba Tamiš

Na takmičenju su učesnike vodili treneri Džudo kluba Tamiš Ostojić Neda, Stajčić Rajko, Todorović Darko i Ostojić Ivan, kao i budući treneri Stefanović Sanja i Nataša Stajčić.