Mančester junajted i Totenhem podelili bodove, Mektomini tragičar

Fantastičan meč

Fudbaleri Mančester junajteda i Totenhema odigrali su duel bez pobednika koji je završen rezultatom 2:2, u okviru 21. kola Premijer lige.

Pomenuti susret je opravdao epitet derbija, a bodom mogu da budu zadovoljniji gosti.

„Đavoli“ su poveli posle samo tri minuta igre, kada je na asistenciju Rašforda mrežu „pevaca“ pogodio Hojlund.

Ipak, Totenhem je u 19. minutu pogotkom Rišarlisona na asistenciju Pora postigao izjednačujući pogodak, da bi prednost domaćinu vratio Rašford u 40. minutu.

Na samom početku drugog poluvremena Bentankur je doneo svom timu izjednačenje i, ispostaviće se, postavio konačan rezultat susreta.

Do kraja susreta Mančester je imao stopostotnu šansu preko Mektominija, ali se vezista propisno obrukao.

Ranije tokom dana odigran je i duel između Evertona i Aston Vile, a on je završen najnepopularnijim rezultatom – 0:0.