Mali Iđoš: Goleada u Feketiću i novi kiks Njegoša

lopta-fudbal
MALI IĐOŠ – Fudbaleri “Jadrana” iz Feketića odigrali su nerešeno protiv ekipe “Proletera” iz Ravnog sela – 3:3 (2:2).

U lepom ambijentu, po lepom vremenu, prvo poluvreme donelo je pravu goleadu, sa čak četiri postignuta pogotka. Drugo poluvreme donelo je još po jedan pogodak na obe strane ali su ipak nakon isteka 90 minuta bodovi bili podeljeni.

Sa druge strane, “Njegoš” iz Lovćenca je u gostima izgubio od ekipe “Jedinstva” iz Srpskog Krstura rezultatom 4:1, čime je “Jedinstvo” ostvarilo prvu pobedu u 12 odigranih utakmica, dok je “Njegoš” uspeo da naniže treći vezani a osmi poraz ukupno. Rani gol domaćih a zatim i autogol igrača “Njegoša” u potpunosti su ekipu izbacili iz ritma.

“Jadran” je nakon 12. kola na poziciji 10 sa ostvarenih 14 bodova, dok je “Njegoš” na poziciji 13 sa ostvarenih 10 bodova.