Kovin: FK Radnički i FK Jedinstvo 4:0

KOVIN – Fudbaleri Radničkog iz Kovina upisali su tokom vikenda četvrtu pobedu u sezoni na Vojvođanskom Istoku i pobedili FK Jedinstvo sa 4:0. Izabranici Milana Todorovića zablistali su na samom početku, a prvi gol ostvarili su u 57. minutu.

Luka Lukić je dijagonalom „promenio stranu“ i težište igre sa desne polovine Radničkog prebacio na levu bočnu stranu šesnaesterca Jedinstva gde je loptu prihvatio Jonović, koji je nakon što se oslobodio svog čuvara uputio oštar pas po travi, a na loptu je na drugoj stativi natrčao iz drugog plana Nebojša Biculjević i spakovao u bliži ugao gola Jedinstva.

Uvertira u „brodolom“ Jedinstva bile su neiskorišćene šanse Futerera, Divnića i dve Andrejevića.

Priliku koristi Lukić koji zaokružuje na 2:0, dok Deliblaćani postiže pogodak u 87. minutu i povećava razliku na 3:0.

Konačan rezultat u drugom minutu nadoknade postavio je Nikola Jakovljević koji je na otvorenoj sceni demonstrirao svoje brzinske kvalitete koji su mu omogućili da rutinski pogodi za 4:0.

Utakmica je završena dominacijom crno-belih koji u sledećem kolu gostuju Poletu u Idvoru.