Kostić „namestio“ vođstvo Juventusa, Vlahović zamenjen u najubedljivijoj pobedi „Stare dame“

Kostić je ponovo pokazao šta ume sa loptom

Fudbaleri Juventusa konačno su odigrali iu skladu sa očekivanjima navijača, rezultaski pre svega, pošto su u meču 11. kola Serije A protiv Empolija, porazli goste sa 4:0 (1:0).

Oba srpska reprezentativca, Vlahović i Kostić, bili su u početnoj postavi Alegrija, a samo je Filip dao večeras konkretan doprinos rezultatu.

Vihorni krilni igrač je bio najzaslužniji za vodeći gol u režiji Mojzea Kena, koji je doneo 1:0 timu iz Torina.

Naime, posle odličnog početka meča, lopta je na levoj strani došla do reprezentativca Srbije koji je odmah centrirao i pronašao na 5 metara Kena koji je zatresao mrežu za početno vođstvo.

Tim rezultatom je i završeno poluvreme, da bi u nastavku usledio totalni potop gostiju i najubeldjivija pobeda Alegrijevog tima ove sezone.

Vlahović je zamenjen u 65. minutu, Kostić tek pred kraj, a njihovi saigrači su u međuvremenu trijumf učinili ubedljivim.

Strelci preostalih golova za Juve bili su Mekkeni i dva puta Adrijen Rabio.