Kejn sa penala doneo bod Engleskoj protiv Nemačke, Mađari nisu imali snage za još jedno iznenađenje

Završeno je još utakmica u Ligi nacija, te se i ovo takmičenje polako zakuvava

Fudbalske reprezentacije Engleske i Nemačke remizirale su u novom kolu lige A u Ligi nacija sa 1:1, dok je u okviru iste grupe Italija bila bolja od Mađarske sa 2:1.

Mađari nisu imali snage da načine još jedan podvig, nakon što su u proteklom kolu bili bolji od Engleske sa 1:0, sada nisu mogli da pobede i favorizovanu Italiju. Reprezentacija Mađarske je loše započela meč i posle prvih 45 minuta je već imala zaostatak od dva gola.

Nikolo Barelja je postigao gol u 30. minutu za 1:0, a 15 minuta kasnije je Lorenco Pelegrini povisio na 2:0. Mađarska je zaigrala bolje u drugom poluvremenu, a to su nagradili i golom u 61. minutu, kada je Mansini pogodio sopstvenu mrežu. Ipak, to je bilo sve od ove utakmice.

U drugom meču ove grupe, sastale su se Nemačka i Engleska, ali su odigrale bez pobednika. Nemci su bili dosta bolji, poveli su već u 23. minutu preko Jonasa Hofmana, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Isti igrač je kasnije postigao gol, koji se i važio, te je tako doveo svoju reprezentaciju u vođstvo.

Ipak, pri samom kraju meča, Kejn je pao u šesnaestercu, a posle intervencije VAR-a dodeljen je i penal za „Gordi Albion“. Siguran sa bele tačke bio je Hari Kejn, koji je tako postavio i konačnih 1:1.