„Hvala Piksiju što mi je dao priliku da igram“: Joviću laknulo posle gola na koji se dugo čekalo

Nadamo se da je ovo samo početak golgeterskog buđenja napadača

Vest dana sa meča Srbije i Slovenije, osim ubedljive pobede Orlova, je ona koja je stigla negde pred kraj – gol Luke Jovića. Sjajna vest za Luku, za ekipu, za Piksija.

Luka nam treba, da je predator u kaznenom prostoru. Nadamo se da je ovo samo početak njegovog golgeterskog buđenja.

U izjavi posle meča Luka je delovao kao da mu je pao ogorman teret sa pleća zbog pogotka koji je definitivno rešio sve dileme oko pobednika.

– U poslednjih 6-7 meseci nisam imao priliku da igram, hvala selektoru što mi je dao šansu. Postigao sam podogak i teško je kada ne igrate toliko često. Iz svake utakmice će sve biti bolje i bolje. Naravno, daću 100% za tim da ostvarimo što je važno. Izgubili smo prvu utakmicu iako nismo zaslužili da izgubimo, bili smo bolji u 2. poluvremenu, videli ste danas, igrali smo dobro, uspeli smo da se dignemo u 2. poluvremenu – izjavio je Luka neposredno nakon utakmice.

Piksi je, podsetimo, Jovića uveo na početku drugog poluvremena umesto Đorđa Jovanovića, zajedno sa Tadićem i Radonjićem, i ta promena bila je i ključna da Orlovi silovito jurnu i slome protivnika.