Fudbaler Junajteda dao gol „iz svlačionice“ i ušao u istoriju Premijer lige

Napadač Mančester junajteda Rasmus Hojlund ušao je u istoriju Premijer lige već na startu duela protiv Lutona, gde je posle svega sedam minuta dva puta pogodio mrežu domaćeg tima!

Hojlund je mrežu rivala prvi put zatresao bukvalno iz svlačionice, psole neputih 40 sekundi, i tako je postao najmlađi igrač ikada u Premijeršipu koji je vezao šest pogodaka u pomenutog takmičenju. Pomenimo da ima 21 godinu i 14 dana.

Iskoristio je Danac grešku odbrane domaćeg tima i sjajno je reagovao u situaciji „jedan na jedan“, a nedugo kasnije našao se na pravom mestu u 7. minutu kada je povisio na 2:0.

Ipak, Đavoli su vrlo brzo primili gol preko Morisa koji je u 14. minutu savladao Andrea Onanu. Na kraju, to je bio i konačan rezultat.