Frka i haos na San Siru: Pobili se igrači Milana i Intera u poslednjim minutima, viđeno 3 crvena kartona!

Fudbaleri Intera su slavili sa 2:1 protiv Milana u najvećem derbiju italijanskog fudbala, čime su došli i do svoje 20. titule u Seriji A, čime su obišli svog najvećeg rivala po broju trofeja u domaćem šampionatu, što je bio samo dodatni šamar.

Nisu fudbaleri Milana to dobro podneli, nisu podneli činjenicu da su na svom terenu, pred svojim navijačima poraženi od najvećeg rivala, koji je tako postao i šampion, pa su na samom kraju viđene i čarke.

Prvo su se u 92. minutu na terenu potukli Teo Ernandez i Denzel Damfris, koji su odmah i isključeni.

Međutim, to nije bio kraj.

Nedugo zatim, kako je sudija produžio meč za pet minuta, viđeno je još čarki. Imao je Milan korner i priliku da se vrati u meč, izjednači i tako ostane u kakvim-takvim šansama za osvajanje titule, kada je Kalabrija napravio incident.

Ovoga puta je on udario fudbalera Intera, koji je pao na zemlju, zbog čega je isključen i on.