Džudo klub Dinamo sjajan u Stepanovićevu: Staša Simanić i Aleksa Đurović šampioni Vojvodine

PANČEVO – Staša Simanić i Aleksa Đurović iz Džudo kluba Dinamo iz Pančeva osvojili su zlatne medalje na Prvenstvu Vojvodine u džudou koje je održano u Stepanovićevu.

Na Prvenstvu Vojvodine u džudou u konkurenciji seniora nadmetalo se 44 takmičara iz 14 klubova, a pančevački Dinamo je ostvario odličan uspeh.

Zlatnu medalju u kategoriji do 66 kg osvojio je Aleksa Đurović, dok se Kosta Ilijin okitio srebrom u konkurenciji boraca do 100 kg.

Na Prvenstvu Vojvodine za starije poletarce učestvovalo je 179 takmičara iz 29 klubova, a DžK „Dinamo“ se predstavio sa osam boraca.
Zlatnu medalju u kategoriji do 43 kg osvojila je Staša Simanić, a bronzu su osvojili Hristina Dimitrijevski i Vukašin Bačević. Oboje u kategoriji do 28 kg.