Bajern demolirao Dortmund na, Hari Kejn postigao het-trik!

Užasno izdanje Milionera

Spektakl na „Signal Iduna Parku“ je izostao. Borusija Dortmund nije mogla da napravi ni „d“ od derbija sa Bajernom iz Minhena, pošto su Bavarci uspeli da prođu kao tenk preko stadiona gostiju, a sve zahvaljujući magičnom Hariju Kejnu – 0:4 (0:2).

Engleski napadač danas je blistao protiv najvećeg rivala i pokazao je da je najveće zlato Bajerna ove sezone. Prvi gol postigao je u 9. minutu, a pre toga je već bavarski tim preko Dajoa Upamekana imao 0:1, koji je postigao pogodak u 4. minutu.

U nastavku, u 72. minutu meča, Kejn je iskoristio dodavanje Komana da ubaci još jednom loptu u mrežu, ali se ni tu nije zaustavio.

Nastavio je dalje, pa je u trećem minutu nadoknade došao do het-trika u velikom derbiju i to na asistenciju Aleksandra Pavlovića, što je još neverovatnije. On je ušao na teren u 60. minutu meča.

Posle ovog rezultata, Bajern je drugi sa 26 bodova, a Borusija četvrta sa 21, koliko ima i Štutgart uz meč manje.