logo transparend vojvodina uzivo

Zvezda konačno zaigrala u Turskoj! Ohi postigao „prvenac“ u crveno-belom dresu (VIDEO)

Rezultat je bio 2:1 u korist plavih

Fubdbaleri Crvene zvezde nastavili su sa treninzima na pripremama u Antaliji, a danas je organizovana i utakmica. Pošto je prvi test zakazan za utorak, protiv Maribora, šef struke Dejan Stanković je podelio igrače u dve ekipe.

Na sajtu je objavljen i kraći izveštaj. Kako se kaže, igralo se dva puta po 30 minuta. Plavu ekipu kao trener je predvodio Nebojša Milošević, a crvenu duo koji su činili Nenad Sakić i Nenad Milijaš. Sve je nadgledao Stanković.

– Prvo je plave u prednost doveo Petar Stanić koji je u 20. minutu na centaršut Filipa Falka sjajno glavom pogodio mrežu. Ipak, uzvratili su crveni, jer je sa bele tačke u 29. minutu pogodio novajlija Ohi Omoijuanfo, a penal je iznudio mladi Nikola Stanković. Ređale su se šanse na obe strane, ali su na visokom zadatku bili i defanzivci.

I kada je delovalo da će se meč završiti rezultatom 1:1, stvari je u svoje ruke preuzeo Radovan Pankov koji je prvo osvojio loptu na sredini, a potom i fantastično proigrao Aleksandra Kataija, a on golom doneo pobedu plavom timu. Postojala je nedoumica da li je Katai bio u ofsajdu, međutim dodatnom proverom je ustanovljeno da nije bilo nedozvoljene pozicije – objašnjeno je na sajtu.

Sutra fudbalere očekuje prvi slobodan dan, od dolaska na pripreme.