Zverev dobio lopticu u glavu, mogao da ostane bez oka! Bizarna scena na turniru u Francuskoj (VIDEO)

Nije poznato ko je pogodio mladog tenisera, ali je sve izgledalo baš neprijatno

Mladi nemački teniser Aleksandar Zverev danas će se boriti za titulu na ATP turniru u Monpeljeu.

Rival će mu biti Aleksander Bublik, koji je u polufinalu eliminisao našeg Filipa Krajinovića.

Zaslužio je Zverev borbu za titulu, a malo je falilo da do nje uopšte ne dođe. I to za koji centimetar.

Ne pričamo o nekoj loptici koja je za toliko završila u terenu ili van njega, pričamo o bizarnom momentu sa kraja četvrtfinala.

Na internetu se pojavio snimak koji pokazuje da je Nemac lako mogao da završi sa teškom povredom oka! Naime, kada je sa 6:1, 6:0 savladao domaćeg tenisera Adrijana Manrina, Zvezdeva je u glavu pogodila loptica.

Ne zna se odakle je doletela, veoma je vidljivo da je bila izuzetno brza, pa je i udarac bio veoma jak. Pogodila je Zvereva u glavu, na bukvalno centimetar, dva od oka.

Posledica na svu sreću nije bilo, ali je moglo da ih bude.

Preuzmite našu Android aplikaciju sa Google Play Store.

Tagovi:

Pročitajte još: