Zrenjaninski Rvački klub „Proleter“ ubedljivo najbolji na seniorskom prvenstvu Srbije

ZRENJANIN – Rvački klub „Proleter“ na nedavno održanom 93. po redu prvenstvu Srbije za seniore u rvanju grčko – rimskim stilom, koji je održan u Novom Sadu, osvojio četiri zlatne i tri bronzane medalje.

Na ovom takmičenju nastupilo je 217 takmičara iz 22 kluba, a zrenjaninski rvači su bili ubedljivo najuspešniji.

Zlatne medalje i titulu prvaka Srbije su osvojili Kristijan Kolompar, Georgi Tibilov, Mate Nemeš i Andrija Mihajlović, dok su bronze osvojili Jovan Miolski, Uroš Lečić i Branko Đukić.

U generalnom plasmanu Rvački klub Proleter je ubedljivo osvojio prvo mesto, ispred beogradskog Partizana i Sente.

Pehar za najbolju ekipu je podigao trener Đorđe Miolski, uz koga je na ovom takmičenju bio i trener Dušan Popetru.