Vučić u Sevilji na IV međunarodnoj konferenciji UN o finansiranju razvoja

SEVILJA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sevilji 29. i 30. juna, gde će učestvovati na IV međunarodnoj konferenciji Ujedinjenih nacija o finansiranju razvoja, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.

U okviru plenarnog sastanka, predsednik Vučić obratiće se liderima zemalja učesnica konferencije, na kojoj će se razgovarati o finansiranju održivog razvoja i temama od značaja za usklađivanje razvojnih agendi Ujedinjenih nacija, međunarodnih finansijskih institucija i ostalih relevantnih aktera u ovoj oblasti.

Tokom boravka u Kraljevini Španiji, predsednik Vučić sastaće se sa predsednikom Vlade Kraljevine Španije Pedrom Sančezom i imati niz bilateralnih susreta sa liderima zemalja učesnica ovog skupa, a na poziv Njegovog veličanstva kralja Filipa VI i kraljice Letisije od Španije, prisustvovaće večeri koju kraljevski par priređuje za šefove država i Vlada.

Tagovi:

0 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare

Pročitajte još: