Vrščani izgubili na Novom Beogradu

VRŠAC – Fudbaleri OFK Vršca izgubili su u 29. kolu Mocartbet Prve lige Srbije na gostovanju na Novom Beogradu od Radničkog 2:1 (2:1).

Prva smišljena akcija donela je vođstvo domaćih u 17. minutu. Obradović je prošao po krilu i uposlio Gordića koji izlazi sam pred golmana gostiju i rutinski šalje loptu u mrežu.

Vrščani u 37. minutu koriste nesporazum u domaćoj odbrani i dolazi do egala. Posle jedne ubačene lopte sudarili su se golman i odbrambeni igrač, pa Mršulja sa metra ubacuje loptu u prazan gol.

Nije se dugo zadržao nerešen rezultat Gordić je još jednom strelac, igrao se 42. minut. Radnički ipak na odmor odlazi s golom prednosti.

U drugom poluvremenu treneri su izmenili po pet igrača. Igra gubi na ritmu. To je definitivno viuše odgovaralo domaćem timu koji je uspeo da očuva prednost.

RADNIČKI (NB) – VRŠAC 2:1 (2:1)

STADION: FK Radnički. GLEDALACA: 200. GL.SUDIJA: Lukić Aleksandar. POM.SUDIJE: Jovanović-Džajić Nemanja i Đurić Željko. STRELCI: Gordić 17. i 42.min (Radnički NB), Mršulja 37.min (Vršac). ŽUTI KARTONI: Gordić, Ilić, Marjanović, Nedeljković, Veličković i Đokić (Radnički NB), Mršulja, Tomić, Petrić, Ilić i Glavinić (Vršac).

RADNIČKI (NB): Lazarević, Nedeljković (Brežančić), Ilić, Matejević, Obradović (Gulan), Pešić, Marjanović (Veličković), Lukić (Ahmetović), Đokić, Gordić, Kojić (Nuredini).

VRŠAC: Andrijanić, Petrić, Ilić, Pavlov, Todorović, Braunović (Glavinić), Andrić, Stojković (Lazevski), Kadijević (Čejić), Mršulja, Tomić (Stanisavljević).