Vlahoviću majstore! Srbin prekinuo „post“!

Sada se, sa 21 golom izjednačio na vrhu liste strelaca sa Imobileom iz Lacija

Dušan Vlahović ponovo je dao gol za JuventusReprezentativac Srbije nije bio strelac u poslednja četiri meča, računajući sva takmičenja, ali je danas bio uspešan. U utakmici 30. kola Serije protiv Salernitane, Vlahović je postigao gol u 29. minutu, za 2:0.

Tako je DV7 prekinuo „post“, pošto je 26. februara dao dva gola Empoliju.

Gol je dao posle centaršuta De Šilja, a treba reći da je u 5. minutu bio asistent Paulu Dibali.

Pogledajte „nebeski skok“ Vlahovića.

Nekadašnjem centarforu Partizana i Fiorentine ovo je bio 21. gol u sezoni, pa se izjednačio sa Ćirom Imobileom, iz Lacija.

Takođe, ovaj gol može da raduje i selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija, pošto naše „orlove“ u narednim danima očekuju dve prijateljske utakmice. U četvrtak će u Budimpešti igrati protiv Mađarske, a pet dana kasnije u Kopenhagenu, protiv Danske.

Naravno, Vlahović je na spisku, a Stojković od napadača računa i na Aleksandra Mitrovića iz Fulama i Luku Jovića iz Real Madrida.

Okupljanje u Sportskom centru u Staroj Pazovi zakazano je za sutra.