Vlahović rastužio SMS-a već u 10. minutu meča! Dao gol, pa poslao poruku saigraču kog „mrzi“ čitav Juventus

Maestralno je Dušan Vlahović utekao svojim čuvarima, te je rutinski savladao golmana Lacija

Dušan Vlahović, to je to, to je dovoljno za prepoznavanje golgetera! Srpski napadač je ponovo uspeo da obraduje svoje saigrače i navijače, pošto je već u 10. minutu susreta protiv Lacija uspeo da postigne gol za 1:0.

Srpski napadač je još jednom pokazao zašto je među najboljim napadačima sveta, posle kornera je strpljivo sačekao u šesnaestercu protivnika, dok je Morata odigrao akciju u uglu, Vlahović je uspeo da se odvoji od svog čuvara i neometan sa svega nekoliko metara pogodio gol Tomaša Strakoše.

To nije sve, pošto je Dušan Vlahović gol proslavio tako što je na lice stavio „masku“ istu onakvu kakvom se raduje i Paulo Dibala, koji se nalazi u sastavu za meč sa Laciom, a za kog se zna i da ne želi da produži ugovor sa klubom, te se spekuliše o prelasku u Inter.

Zanimljivo je i to da se od prvog minuta u dresu Lacija nalazi i Sergej Milinković-Savić, takođe još jedan reprezentativac Srbije.