Vlahogol ponovo rešeta! Povreda je prošlost, Srbin probušio i mrežu Verone!

Fudbaleri Verone i Juventusa odigrali su 2:2  u meču 25. kola italijanske Serije A, a nogi vol postigao je srpski napadač Dušan Vlahović.

Vlahović je prošli meč protiv Udinezea propustio zbog povrede, a onda se vratio na teren i nastavio svoj golgeterski niz! Naime, posle vođstva Verone u 11. minutu i gola Folorunša nekih petnaestak minuta kasnije je udarac Kostića jerukom izblokirao defanzivac Verone. Sudija je pogazao na penal, a Vlahović je bio siguran i doneo svom timu izjednačenje.

Da podsetimo, srpski reprezentativac je proglašen „Igračem meseca“ Serije A za januar nakon što je postigao šest golova.

Kada je reč o samom susretu, Verona je došla do novog vođstva u 52. minutu posle gola Nošlina, a Rbio postavlja konačnih 2:2 u 55. minutu meča.